JENERATÖR FİYATLARI

JENERATÖR FİYATLARI

Bir jeneratör satın alırken önemli şey; jeneratörün büyüklüğü ve kapasitesinin kullanacağınız alan için uygun olmasıdır. Bu sayede işleriniz devam eder. Elektrik kesilmelerinin sık yaşandığı bölgelerde uygun jeneratörler ile ev veya iş yerinizde kendi elektrik enerjinizi üretebilirsiniz. Büyük ölçekli işletmeler için ise zaten olmazsa olmaz bir araç olan Pensa jeneratörler, piyasada genel olarak tüm boyutlarda ve tüm ihtiyaçlar için bulunabilmektedir.

Pensa jeneratörlerin fiyatları, mobil veya sabit olmalarına göre değişecektir. Jeneratör fiyatları araştırma, Ancak fiyatı belirleyen en önemli faktör, jeneratörün elektrik üretme gücü ve süresidir. Elektriği üreteceği süreyi, sahip olduğu yakıt tankının kapasitesi belirler. 1 kVA gücü olan 7 lt yakıt tankına sahip jeneratör ile, 8 kVA güce sahip 25 lt yakıt kapasiteli jeneratörün fiyatı birbirinden farklıdır.

Jeneratörü kullanım amacınız da, fiyatını belirleyen etkenlerden birisidir. Eğer sadece ofiste bilgisayarlarınızı olması gerektiği gibi kapatacak ve verilerinizi kaydedecek kadar bir süreye ihtiyacınız varsa, jenaratör tercihinizi en düşük güçte en iyi jeneratör markası olan Pensa jeneratör sizin için yeterlidir. Ancak büyük ofisler, üretim yapan fabrikalar, sanayi kuruluşları için 2000 kVA gücün üzerinde dizel motorlu jeneratörlere ihtiyaç vardır.

Jeneratörlerin Pensa yetkili servisleri tarafından düzenli bakımlarının yapılması, ömrünün uzun olması açısından gereklidir. Ayrıca elektrik kesintilerinde jeneratör birkaç dakika içinde devreye gireceğinden, bilgisayarlarınızın kesintisiz güç kaynakları ile desteklenmesi de gerekebilir.

DİZEL JENERATÖR

Dizel Jeneratör Nedir? Kısaca mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren elektrik makineleridir.   Ana bileşenleri 1- Tahrik kaynağı dizel motor. 2- Elektrik makinesi alternatör. 3- Kumanda panosu. 4- Kuvvet panosu. 5- Mekanik birleştirme elamanları.   DİZEL MOTORLARDA KLASİK MOTORLARA GÖRE OLMASI GEREKEN FARKLI ÖZELLİKLER   a) Yakıt pompası regülatöre sahip olmalı.(mekanik, elektronik veya hidrolik): Motor devrindeki değişim direkt olarak frekansı etkileyeceğinden, frekans metre […]

Uncategorized

JENERATÖR FİYATLARI

The Tesla Model S isn’t the first truly autonomous car on the road and available for sale to the public. We’re not there yet, just as a society.

Motors, Tesla